Logilink | RP0016 | Label Remover | 200 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross weight | 0.206 kg |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Maht | 200 ml |
| Muud funktsioonid | Powerful solvent with short exposure. Quickly remove paper and plastic stickers, adhesives and paint stains. Gentle on materials and residue-free |
| Net weight | 0.201 kg |
| Net weight master carton | 2.472 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Palette Qty | 2928 pc(s) |
| PET | 5.00 g |
| Producer | Logilink |
| Producer product name | RP0016 |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Tare weight master carton | 0.071 kg |
| Toote tüüp | Label Remover |
| Volume (m3) | 0.0004325 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink rp0016 label remover 200 ml, rp0016, logilink, puhastusvahendid

